free web builder

SEKCE PRO PARTNERY


Vážení obchodní přátelé,
vítejte v sekci pro naše obchodní partnery. Zde naleznete veškeré potřebné informace o horském hotelu FLORA.
Najdete zde všechny fotografie a doprovodné texty přehledně seřazeny na jednom místě. Stačí jen kliknout na tlačítka níže a začne stahování do vašeho počítače. 

TEXTY

POPIS HESLOVITĚ:

Horský hotel Flora na Dolních Mísečkách v Krkonoších. Kapacita 20 pokojů, restaurace, bar, disco, venkovní bazén s vyhřívanou vodou, fotbálek a kulečník. Všechny pokoje s vlastní koupelnou. WiFi připojení k internetu. Rodinná atmosféra. 800 m od lanovky SkiAreálu Špindlerův Mlýn vedoucí na Medvědín, v blízkosti menší vlek. Ideální výchozí bod pro horské túry. Možnost pořádání firemních a soukromých akcí. 

POPIS DELŠÍ:

Hotel Flora se nachází v překrásném údolí říčky Jizerky ve známé rekreační oblasti na Dolních Mísečkách v Krkonošském národním parku. Leží v nadmořské výšce 850 m a má ideální polohu pro letní i zimní rekreaci. Je zde čistý vzduch, hluboké lesy a nádherná krajina v okolí. Naleznete klid a pohodu, příjemný odpočinek a odpovídající servis.  Hotel Flora disponuje restaurací, barem, společenskou místností a 20 pokoji o dvou až čtyřech lůžkách, vybavenými vlastní koupelnou. Celková kapacita čítá až 60 osob. V letních měsících je v provozu venkovní vyhřívaný bazén. Můžete si zde zahrát stolní fotbálek, kulečník a další společenské hry. Díky svému umístění v klidném prostředí tu naleznou ráj i rodiny s dětmi. K hotelu vede silnička, parkování osobních vozů je možné přímo u budovy. Centrální parkoviště je vzdáleno asi 600m. 

V létě jsou Mísečky výborným výchozím bodem pro pěší hřebenové túry nebo cyklistické turistické trasy, v okolí se dá jít třeba na houby nebo borůvky. Značené turistické trasy Vás zavedou do známých míst jako je Špindlerův Mlýn vzdálený 5 km (je zde letní bobová dráha, velmi oblíbená atrakce pro děti i dospělé), na Zlaté návrší, odtud na Dvoračky, Martinovku nebo třeba Luční boudu.

Vysoko položené Mísečky mají velmi dlouhou zimu. Ta začíná často už v listopadu a lyžovat se tu dá někdy i o velikonocích. Hotel Flora je vzdálen 850 m od jednoho z největších lyžařských středisek v Krkonoších na Horních Mísečkách, kromě toho ve vzdálenosti asi 300 m je k dispozici i další menší vlek.

Běžkařské tratě na Horních Mísečkách patří k nejlépe udržovaným a jsou vyhledávané širokou veřejností i profesionály.

FOTOGRAFIE

SADA FOTOGRAFIÍ – ZIMA

Kolekce fotografií hotelu Flora obsahující zimní období.
Snímky jsou ve vysokém rozlišení zabaleny v souborovém formátu ZIP. 

SADA FOTOGRAFIÍ – LÉTO

Kolekce fotografií hotelu Flora obsahující letní období.
Snímky jsou ve vysokém rozlišení zabaleny v souborovém formátu ZIP. 

SADA FOTOGRAFIÍ – INTERIÉR

Kolekce fotografií hotelu Flora obsahující interiér budovy.
Snímky jsou ve vysokém rozlišení zabaleny v souborovém formátu ZIP. 

LOGO

Logo je k dispozici ve dvou formátech. Jednou s pruhledným pozadím a jednou s bílým.

SLEDUJTE HOTEL FLORA NA: