best website templates

JAK SE K NÁM DOSTANETE

Nejpohodlnější je vyjet z Prahy po Jižní spojce směrem na Mladou Boleslav - silnice R10 (E65). Jede se stále po silnicích dálničního typu a po Praze vás nezdrží semafory.  Do Mladé Boleslavi to je asi 60 km. U Mladé Boleslavi se odbočí z dálnice za benzínovou stanicí Benzina, směr na Jičín. Dále se pokračuje tímto směrem, okolo Jičína, do Nové Paky a dále až na křižovatku v Horce u Staré Paky. Tato silnice má číslo 16. V Horce u Staré Paky je hned za velkou plechovou žirafou křižovatka, kde je třeba odbočit doleva. Směr je značen jako na Špindlerův Mlýn (tímto směrem později neodbočujte) nebo Jilemnici. Po průjezdu městem Jilemnicí a za železničním přejezdem přijedete na kruhový objezd Hrabačov. Zde vyjedete druhým výjezdem, jak je značeno dopravní značkou, směr Mísečky.

V zimě je možno se dopravit k objektům autem. Doporučujeme zimní gumy a sněhové řetězy. Cesta je v zimě udržovaná.

DOPRAVA BUSEM Z PRAHY


Přímo na internetu si lze zjistit jízdní řád autobusů a vlaků. Adresa je: idos.cz. Autobusy jezdí z Prahy - Florence každý den v 16:15 a na Dolní Mísečky přijedou v 19:30.

DOPRAVA VLAKEMNejbližší vlaková stanice je Jilemnice. Odtud pak můžete pokračovat autobusem (cca. 20 km). I v tomto případě doporučujeme vyhledání spoje na internetu idos.cz. Cílovou zastávku vlaku nastavte Jilemnice. 

SLEDUJTE HOTEL FLORA NA: